Новий навчальний рік!

Клуб за інтересами «Майстерня креативних дітей» День 7. «День англійської мови»

Дата: 11 червня о 13:01, Оновлено 11 червня о 13:16
125 переглядів

11.06.2024 р., у клубі за інтересами «Майстерня креативних дітей» пройшов День англійської мови. Девіз дня "My friend is the best...".

Розпочався день з ранкової зарядки "Hello,hello...How are you?". Вчителі англійської мови Альона Олександрівна та Світлана Іванівна провели інтелектуально-розважальні заходи на тему "English party.Friends". Дітям було запропоновано асоціації з теми Друзі - вони називали не лише членів родини, а й домашніх улюбленців, яких вони вирізали  з паперу та продемонстрували. Із задоволенням діти відпочили під руханку "Head,shoulders, knees and toes...".  Альона Олександрівна прочитала дітям віршика за яким діти намалювали мальовничу природу; після чого згадали за інформацією прочитаною вчителем  улюблених діснеївських героїв мультфільмів. Після цього кожна дитина виступила у ролі літери англійської абетки. Світлана Іванівна провела з дітьми " Memory games"- діти тренували увагу та пам'ять відгадуючи різні присутні та відсутні предмети. Весело пройшла і руханка з м'ячем "Їстівне-неїстівне"- перекидуючи м'яча під музику одне одному діти вибирали їстівні чи неїстівні предмети, що згуртувало дітей. На завершення заходу з дітьми провели гру "What colour is this?", діти  отримали повітряні кульки  відповідного кольору та грамоти за активну участь. Вчителка англійської мови Маргарита Вікторівна провела з вихованцями вікторину під назвою "Funny English". Вікторина розпочалась розминкою-діти давали відповіді на питання за запропонованими відповідями, завдання "Правда чи неправда"- вчитель зачитував дітям інформацію про Великобританію та діти обрили вірять вони цьому чи ні. Знайди зайве слово та закресли його.Розв'яжи приклади англійською для того, щоб згадати числівники. Пригадати, як англійців ласкаво називають вдома-Єлизавета-Ліза. Відгадати кросворд в якому було заховано слово "School".

Завершенням даної  вікторини було знаходження англійських слів, які увійшли в українську мову.

Відео та фото заходів за посиланнями: