Project news
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Voting
Як Вам новий сайт?
Total 483 common:people_all_forms

Діяльність роїв молодшої вікової групи куреня імені Сергія Параджанова

Date: 9 листопада 2023 о 16:36, Refreshed 8 травня о 09:54

Участь у Всеукраїнському заочному конкурсі звітів про роботу роїв молодшої вікової групи Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура") протягом 2023-2024 н.р.

Рій " КОЗАЧАТА" куреня імені Сергія Параджанова (виховник куреня Гойчу Федір Парфентійович, опікун куреня Карпова Надія Петрівна, виховник рою Паскаль Маріанна Степанівна)

#dzhura_2024

https://www.facebook.com/100051085506758/videos/371164202581300/

https://docs.google.com/presentation/d/1QVWRcZfl6inatTrBlTJ6yCwhBknRXc9S/edit?usp=sharing&ouid=105228677539758013992&rtpof=true&sd=true

https://docs.google.com/document/d/1fnq0TDQ87dI68PBzVgEgDDws8g8xRvaB/edit?usp=sharing&ouid=105228677539758013992&rtpof=true&sd=true

Рій " СОКОЛЯТА" куреня імені Сергія Параджанова (виховник куреня Гойчу Федір Парфентійович, опікун куреня Карпова Надія Петрівна, виховник рою Караконстантин Марина Олександрівна)

#dzhura_2024

https://www.facebook.com/100051085506758/videos/422276490411989/

https://docs.google.com/document/d/1LfERwwkl7kNcSO3eAw2IAC352KMIm_HJ/edit?usp=sharing&ouid=105228677539758013992&rtpof=true&sd=true

https://docs.google.com/presentation/d/1PXJvbOTC3VPsAWoeCTQjJvXHxm4eZT_w/edit?usp=sharing&ouid=105228677539758013992&rtpof=true&sd=true

Рої молодшої вікової групи

 


 

16 лютого в Україні відзначається— День єднання. Наша єдність має залишитись міцним ланцюгом, який захищає та оберігає всіх нас і Україну. Тільки разом ми сильні, бо наша сила – у єдності.

З метою формування в учнів розуміння єдності та цілісності України, виховання любові до своєї Батьківщини, почуття причетності до всіх подій, що відбуваються в Україні, пробудження національної самосвідомості, опікун роїв куреня імені Сергія Параджанова Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») Карпова Н. П. разом з виховником рою молодшої групи «Соколята» Караконстантин М. О. провели з членами рою Соколята національно-патріотичний захід "День єднання. Разом ми сила". Учні дізналися історію свята, традиції дня. "Соколята" заспівали Гімн і вшанували пам'ять загиблих захисників України хвилиною мовчання. Також учні збирали патріотичні пазли, розфарбовували тематичні малюнки, закріпили свої знання про традиції, народні і державні символи України. #деньєднання2024

https://www.facebook.com/groups/ozzso/permalink/951875993332636/

 

   

 

Участь уконкурсі малюнків на асфальті до Міжнародного Дня миру

Участь у  благодійний ярмарці на підтримку ЗСУ

       У рамках місячника шкільних бібліотек, який пройшов під гаслом "Вірю в майбутнє твоє, Україно!" в Озернянському ліцеї Саф’янівської сільської ради була організовона акція «Подаруй бібліотеці книгу!». Соколята долучилися до участі в цій акції.

 З метою екологічного виховання, залучення учнів до вирішення практичних завдань з агробіологічних і екологічних напрямів роботи, в Озернянському ліцеї була проведена шкільна виставка досягнень юних натуралістів «Щедрість рідної землі 2023» та . Рій "Соколята" представили на виставку багато цікавих робіт, а іхні осінні букети стали прекрасою  Виставки осінніх букетів «Пам‘ятаємо Героїв!», яка була організована у закладі  До Дня захисників та захисниць України, в рамках Тижня «Шануймо пам’ять поколінь».

https://www.facebook.com/groups/ozzso/permalink/867500928436810/

Рої молодшої вікової групи «Сокіл» («Джура») – «Козачата» та «Соколята» під керівництвом своїх виховників Паскаль М.С. та Караконстантин М.О., створили вітальні листівки "Дякуємо за героїзм, мир, мужність, Україну..." та декламували вірші-подяки захисникам і захисницям України.

Фото за посиланням: 

https://www.facebook.com/groups/ozzso/permalink/867448271775409/

Виховник рою «Соколята» (кл. керівник 4-В кл) Караконстантин М.О. провела з учнями патріотичний виховний захід «У єдності сила»

Наше гасло: Вперед, вперед  і тільки вперед

                        На пошук козацької слави!

Наша речівка: Хай живе козацька воля,

                            Хай живе козацький дух!!!

Наша пісня:  « Україно моя, Україно.»

Участь уконкурсі малюнків на асфальті до Міжнародного Дня миру

Участь у  благодійний ярмарці на підтримку ЗСУ

З метою екологічного виховання, залучення учнів до вирішення практичних завдань з агробіологічних і екологічних напрямів роботи, в Озернянському ліцеї була проведена шкільна виставка досягнень юних натуралістів «Щедрість рідної землі 2023». Робота рою "Козачата" посіла І місце на шкільному етапі конкурсу та І місці на рівні Саф'янівської громади та була направлена на участі на рівні Одеської області.

Згідно наказу управління освіти Саф’янівської сільської ради від 12 жовтня 2023р. №77/А, нагороджений грамотою управління освіти Саф'янівської сільської ради за результати у заочній виставці досягнень юних натуралістів «Щедрість рідної землі 2023 »: У розділі «Практичні навички роботи з природним матеріалом, володіння народними ремеслами»: за І місце - Колектив учнів 3-В класу (рій Козачата) Озернянського ліцею за роботу «Під мирним небом» (кер. Паскаль М.С.) 

Для відзначення Міжнародного дня  толерантності рій Козачата брали участь у  виховному захід "Ми різні, але ми разом!" 

Виховник рою «Козачата» (класний керівник 3-В кл) Паскаль М.С. провела з учнями патріотичний виховний захід  "Заряджені гідністю та жагою свободи" до Дня Гідності і Свободи, з використанням просвітницьких матеріалів Українського інституту національної пам’яті.

 

 

Педагоги- організатори Карпова Н.П., Баліка О.І. і виховник рою молодшої групи «Козачата» (кл. керівник 3-В кл) Паскаль М.С., провели з учнями віршований флешмоб до Дня Соборності України. В рамках заходу учням розказали про історію свята, діти декламували вірші, співали про Україну та створили " живий ланцюг єднання"

З метою відзначення Дня єднання, формування в учнів розуміння важливості єдності та цілісності України, виховання любові до своєї Батьківщини, почуття причетності до всіх подій, що відбуваються в Україні, пробудження національної самосвідомості, виховник рою молодшої групи «Козачата» провела з учнями онлайн виховну годиу з переглядом патріотичних презентацій до Дня єднання.

«Добровольці – вояки доброї волі»

Український доброволець – взірець патріотизму!

14 березня відзначається День українського добровольця – це свято справжніх патріотів. Людей, які свідомо, за покликом серця у важкий для нашої країни час стали на захист її суверенітету і територіальної цілісності.

З метою відзначення Дня українського добровольця, в рамках проведення заходів Тижня військово патріотичного виховання, рої молодшої вікової групи «Козачата» та «Соколята» під керівництвом своїх виховників Паскаль М.С і Караконстантин М.О. брали участь у тематичних патріотичних заходах: асоціативний кущ «Який він український доброволець», створили патріотичні листівки нетрадиційною технікою малювання та побажаннями добра і мужності для всіх добровольців України.

Comments:
Only authorized users can leave comments.