Total 483 common:people_all_forms

Предметний тиждень МО вчителів укр. мови та літератури і заходи з відзначення 210-річчя від дня народження Т. Г. Шевченка

Date: 13 березня о 09:20
76 views

Березень, за традицією, в Озернянському ліцею розпочинається Шевченківським тижнем. Тож вшанування Великого Кобзаря – гідний привід для педагогів та їх вихованців згадати Пророка України шляхом проведення тематичних уроків української мови і літератури, низки цікавих позакласних заходів з метою ширшого ознайомлення з маловідомими сторінками непростого життя поета, його самобутнім світоглядом, неповторністю художньої творчості, задля становлення національної свідомості шкільної молоді, усвідомлення величі культури рідної держави. 4 березня відбулося відкриття Шевченківських свят оформленням галереї. Напередодні відбулося засідання методичного об'єднання вчителів української мови та літератури, на якому було обговорено мету та складено план проведення Тижня. З метою гідного відзначення 210-ї річниці з Дня народження великого поета і мислителя, підтримки заходів із вивчення і популяризації спадщини Великого Кобзаря в нашому ліцеї було заплановано ряд заходів для учнів ліцею.

Презентація цікавих фактів з життя і творчості Кобзаря «Шевченко від А до Я» -вчитель Тарай В.В.

Між двома командами учнів 6 класу «Мовознавці» та «Шевченкознавці» було проведено інтелектуально-літературний конкурс «Вінок шани Кобзареві». Учні пригадали цікаві факти життя та творчості Тараса Шевченка . Гра тривала цілий урок і увесь час була напруженою та цікавою. Учні показали хороші знання, читали напам’ять вірші. Дзвінкою струною задзвеніла у серцях та душах дітей поезія Кобзаря під час читання вчителем Севастіян Н.Ф., яка спонукала та заохотила своїх вихованців у проведенні заходів .

Учні 8-В класу, на чолі з вчителем української мови Шкепу А.І. провели театральний салон «На вівтар Шевченкового слова я серце своє юне покладу» Діти представляли свої проекти різних періодів життя і творчості поета.

Між учнями 5-А класу проведено конкурс «Найкращий декламатор поезій Шевченка», вчитель Гергі Т.Є.

Цікавою та пізнавальною для учнів 3-В класу стала виховна година «Шевченко - великий Кобзар», яку провела вчитель початкових класів Паскаль М.С.

Найактивнішими учасниками та організаторами флешмобів стали учениці 11-В класу Щука Паула , Безрукова Тетяна, Оладенко Іоланта. Випускниці разом із школярами початкової ланки провели флешмоб «Незламна» ,а з учнями 5- 6 кл. було проведено дефіле у вишиванках.

У рамках тижня вчитель української мови та літератури Морару П.Н. з учнями 10-А класу ,за круглим столом проведена літературна студія за творчістю Ольги Кобилянської.

Говорити про українську літературу і не говорити про Лесю Українку просто не можна.Ці два поняття надто тісно пов'язані між собою. Леся Українка для українців-це берегиня,вчитель і добрий наставник.Тому, Моску М.М. з учнями 5-х класів провела літературну вікторину "Українкою вона звалась"

Учитель української мови та літератури Кильчик Г.С. провела брейн-ринг «Подорож до країни мовознавства» з учнями 6-Г класу, а учні 5-х класів вшанували пам’ять Великого Кобзаря, розповідаючи цікаві факти з життя і творчості генія, читали вірші митця напам’ять.

Більше фото та відео проведених заходів за посиланнями:

Comments:
Only authorized users can leave comments.