План проведення всеукраїнського місячника шкільних бібліотек 2023

Дата: 15 грудня 2023 о 11:30, Оновлено 15 грудня 2023 о 12:04

Відповідно до листа Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» від 13.09.2023 № 22.1/10-1162 «Про виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 12.08.2014 № 931» з 01 по 31 жовтня 2023 року у межах Міжнародного місячника шкільних бібліотек в закладах освіти Одеської області було проведено Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек під гаслом «Вірю в майбутнє твоє, Україно!».

В Озернянському ліцеї проведені відповідні заходи в рамках сеукраїнський місячник шкільних бібліотек під гаслом «Вірю в майбутнє твоє, Україно!».

Інформація, фото та відео проведених заходів за посиланнями: https://www.facebook.com/groups/ozzso/permalink/874476634405906/

ЗВІТ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО МІСЯЧНИКА ШКІЛЬНИХ БІБЛІОТЕК  2023

Дата проведення

заходу

Захід (форма і назва)

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Книжкова виставка «Україна  -Батьківщина моя!»

Посвята в читачі

Конкурс малюнків «Україна в моєму серці».

Акція «Подаруй бібліотеці книгу на української мові».

Екскурсія до музею при закладі освіти.

«Натхненне слово рідного краю»

02.10-27.10

04.10.

11.10.

Протягом місяця

17.10.

19.10.

Книжкова-виставка

Батьківщина - це найдорожче, що  у  нас є. Кожна людина з великою любов’ю згадує те місце, де вона народилася й виросла. Для одних – це велике місто, для інших – маленьке село, у кожної людини своя Батьківщина. А наша Батьківщина – Україна.

Бібліотечний урок

Бібліотечний урок :«Стану книзі добрим другом». Посвята в читача  2 класу. Бібліотекарь розповіла школярам як користуватись бібліотекою, шлях книги до людини, про історію виникнення книги, книгодрукування, чому людство береже книги. Зустріч у бібліотеці учням дуже сподобалась, тому більшість діток забажали стати читачами бібліотеки, і обрали собі цікаві книги для самостійного читання.

Конкурс малюнків

Бібліотекарі разом із вчителем мистецтва Войку С.М. та учнями 5-В класу провели конкурс малюнків «Україна в моєму серці», діти малювали та співали патріотичні пісні та отримали заряд бадьорості та позитивної енергії.

Акція

Книга була, є і завжди буде найкращим подарунком. Активну участь у ній брали учні,вчител,батьки.

Екскурсія

Бібліотекарь Баліка В.П. для учнів 2-4 кл. провела екскурсію в музей села. Ціль екскурсії- сформувати, розширити та поглибити знання учнів з історії рідного села, виховувати любов до рідного краю, повагу до наших пращурів, гордість за свій талановитий народ.

Похід в музей залишив у дітей незабутнє приємне враження про минулого життя. Ця екскурсія запалила у них інтерес до історії.

Літературна година

Літературна година з учнями 7-А кл. «Натхненне слово рідного краю». Захід   спрямований на підвищення популяризації знань з історії нашого народу, культури, народознавства, краєзнавства. У такі непрості часи для нашої держави важливо виховувати у дітей почуття любові, гідності, шани до рідної країни, гордість за свою національну приналежність.