Діяльність роїв молодшої вікової групи куреня імені Сергія Параджанова

Дата: 9 листопада 2023 о 16:36, Оновлено 15 березня о 14:38

Рої молодшої групи

16 лютого в Україні відзначається— День єднання. Наша єдність має залишитись міцним ланцюгом, який захищає та оберігає всіх нас і Україну. Тільки разом ми сильні, бо наша сила – у єдності.

З метою формування в учнів розуміння єдності та цілісності України, виховання любові до своєї Батьківщини, почуття причетності до всіх подій, що відбуваються в Україні, пробудження національної самосвідомості, опікун роїв куреня імені Сергія Параджанова Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») Карпова Н. П. разом з виховником рою молодшої групи «Соколята» Караконстантин М. О. провели з членами рою Соколята національно-патріотичний захід "День єднання. Разом ми сила". Учні дізналися історію свята, традиції дня. "Соколята" заспівали Гімн і вшанували пам'ять загиблих захисників України хвилиною мовчання. Також учні збирали патріотичні пазли, розфарбовували тематичні малюнки, закріпили свої знання про традиції, народні і державні символи України. #деньєднання2024

Участь уконкурсі малюнків на асфальті до Міжнародного Дня миру

Участь у  благодійний ярмарці на підтримку ЗСУ

У рамках місячника шкільних бібліотек, який пройшов під гаслом "Вірю в майбутнє твоє, Україно!" в Озернянському ліцеї Саф’янівської сільської ради була організовона акція «Подаруй бібліотеці книгу!». Соколята долучилися до участі в цій акції.

З метою екологічного виховання, залучення учнів до вирішення практичних завдань з агробіологічних і екологічних напрямів роботи, в Озернянському ліцеї була проведена шкільна виставка досягнень юних натуралістів «Щедрість рідної землі 2023» та . Рій "Соколята" представили на виставку багато цікавих робіт, а іхні осінні букети стали прекрасою  Виставки осінніх букетів «Пам‘ятаємо Героїв!», яка була організована у закладі  До Дня захисників та захисниць України, в рамках Тижня «Шануймо пам’ять поколінь».

Рої молодшої вікової групи «Сокіл» («Джура») – «Козачата» та «Соколята» під керівництвом своїх виховників Паскаль М.С. та Караконстантин М.О., створили вітальні листівки "Дякуємо за героїзм, мир, мужність, Україну..." та декламували вірші-подяки захисникам і захисницям України.

Фото за посиланням:

Виховник рою «Соколята» (кл. керівник 4-В кл) Караконстантин М.О. провела з учнями патріотичний виховний захід «У єдності сила»

Наше гасло: Вперед, вперед  і тільки вперед

На пошук козацької слави!

Наша речівка: Хай живе козацька воля,

Хай живе козацький дух!!!

Наша пісня:  « Україно моя, Україно.»

Участь уконкурсі малюнків на асфальті до Міжнародного Дня миру

Участь у  благодійний ярмарці на підтримку ЗСУ

З метою екологічного виховання, залучення учнів до вирішення практичних завдань з агробіологічних і екологічних напрямів роботи, в Озернянському ліцеї була проведена шкільна виставка досягнень юних натуралістів «Щедрість рідної землі 2023». Робота рою "Козачата" посіла І місце на шкільному етапі конкурсу та І місці на рівні Саф'янівської громади та була направлена на участі на рівні Одеської області.

Згідно наказу управління освіти Саф’янівської сільської ради від 12 жовтня 2023р. №77/А, нагороджений грамотою управління освіти Саф'янівської сільської ради за результати у заочній виставці досягнень юних натуралістів «Щедрість рідної землі 2023 »: У розділі «Практичні навички роботи з природним матеріалом, володіння народними ремеслами»: за І місце - Колектив учнів 3-В класу (рій Козачата) Озернянського ліцею за роботу «Під мирним небом» (кер. Паскаль М.С.)

Для відзначення Міжнародного дня  толерантності рій Козачата брали участь у  виховному захід "Ми різні, але ми разом!"

Виховник рою «Козачата» (класний керівник 3-В кл) Паскаль М.С. провела з учнями патріотичний виховний захід  "Заряджені гідністю та жагою свободи" до Дня Гідності і Свободи, з використанням просвітницьких матеріалів Українського інституту національної пам’яті.

Педагоги- організатори Карпова Н.П., Баліка О.І. і виховник рою молодшої групи «Козачата» (кл. керівник 3-В кл) Паскаль М.С., провели з учнями віршований флешмоб до Дня Соборності України. В рамках заходу учням розказали про історію свята, діти декламували вірші, співали про Україну та створили " живий ланцюг єднання"

З метою відзначення Дня єднання, формування в учнів розуміння важливості єдності та цілісності України, виховання любові до своєї Батьківщини, почуття причетності до всіх подій, що відбуваються в Україні, пробудження національної самосвідомості, виховник рою молодшої групи «Козачата» провела з учнями онлайн виховну годиу з переглядом патріотичних презентацій до Дня єднання.

«Добровольці – вояки доброї волі»

Український доброволець – взірець патріотизму!

14 березня відзначається День українського добровольця – це свято справжніх патріотів. Людей, які свідомо, за покликом серця у важкий для нашої країни час стали на захист її суверенітету і територіальної цілісності.

З метою відзначення Дня українського добровольця, в рамках проведення заходів Тижня військово патріотичного виховання, рої молодшої вікової групи «Козачата» та «Соколята» під керівництвом своїх виховників Паскаль М.С і Караконстантин М.О. брали участь у тематичних патріотичних заходах: асоціативний кущ «Який він український доброволець», створили патріотичні листівки нетрадиційною технікою малювання та побажаннями добра і мужності для всіх добровольців України.