Total 483 common:people_all_forms

Заходи Двотижневика «Людина – частина природи, синонім якої – життя: Себе я бачу в дзеркалі природи» (з 8.04 по 19.04. 2024 р.)

Date: 24 квітня о 13:27, Refreshed 24 квітня о 13:33
22 view

«Школа майбутнього повинна найповніше використовувати

для гармонійного розвитку людини все, що дає природа…

Уже через це ми повинні берегти

і поповнювати природні багатства, які маємо»

(В.О.Сухомлинський)

Життя людини нерозривне з природою. Природа для людини є місцем існування, об'єктом пізнання і естетичного ставлення. У процесі екологічного виховання необхідно пам’ятати етичні правила поводження людини на Землі, які запропонував німецький філософ та еколог Е. Калленбах:

«- люби й шануй Землю, яка благословляє життя та керує ним; - кожний твій день на Землі є священним; - будь вдячним тваринам і рослинам за їжу, яку вони тобі дають; - не забруднюй багатств Землі зброєю; - не ганяйся за прибутками від багатств Землі, а намагайся відновлювати її виснажені сили; - не приховуй від себе й від інших наслідків твоєї діяльності на Землі; - не обкрадай майбутні покоління, виснажуючи й забруднюючи Землю. Споживай дари Землі в міру, бо всі люди мають однакове право на її багатства».

З метою виховання в учнівської молоді ціннісного ставлення до природи, формування усвідомлення себе, як частинки природи, екологічної культури учнів та розуміння необхідності гармонійного співіснування людини і природи, усвідомлення власної відповідальності за збереження довкілля, залучення вихованців до активної екологічної діяльності, нетерпиме ставлення до тих, хто завдає шкоди природі, в рамках проведення заходів місячника Місячник екологічного виховання «Ти на Землі – Людина! Захоплюйся, дивуйся, усміхнись і бачити красу навколо вчись!», заходів до Дня довкілля, з 8 квітня по 19 квітня 2024 р. в Озернянському ліцеї пройшли заходи Двотижневика «Людина – частина природи, синонім якої – життя: Себе я бачу в дзеркалі природи»:

- В бібліотеці ліцею була організована для учнів і вчителів книжково-ілюстративна виставка «Людина – частина природи, синонім якої життя».

- Учні 2-В кл. створили малюнки на тематику «Живіть у мирі з природою»;

-  Для учнів 1-В кл. класний керівник організувала конкурс малюнків  на тему "Людина і ліс".

- З учнями 2-Б кл. був організований класним керівником трудовий десант «Чисте шкільне подвір’я» - учні зібрали сміття з прилеглої території ліцею та  брали участь у конкурсі малюнків на тему  «Збережемо природу разом»;

-  Класний керівник 4-Б кл. провела з учнями екологічний десант «Природа -середовище існування»;

- В 9-В кл. була проведена класним керівником тематична виховна година з переглядом презентацій  "Бережіть природу".

Comments:
Only authorized users can leave comments.