Total 483 common:people_all_forms

Тиждень з основ безпеки життєдіяльності та Цивільного захисту «Щоб не трапилось біди, обережним будь завжди».

Date: 28 квітня о 14:48, Refreshed 28 квітня о 15:53
20 views

З 22.04 по 26.04.2024 р. в Озернянському ліцеї пройшли теоретичні та практичні виховні заходи Тижня з основ безпеки життєдіяльності та Цивільного захисту «Щоб не трапилось біди, обережним будь завжди».

26.04.2024 р в закладі були проведені ряд практичних заходів в рамках "Дня Цивільного Захисту", з метою підвищення рівня обізнаності учнів про надзвичайні ситуації, виявлення та правильного реагування на підозрілі і вибухонебезпечні предмети, дії під час пожежі, повітряної тривоги та інші аспекти цивільної безпеки.

Під час практичної частини заходу, учні та працівники закладу були евакуйовані з будівлі, згідно ситуації виникнення пожежі в закладі. Після евакуації дітей, вчителі надали відповідні рапорти. У заході також прийняли участь працівники пожежної сторожової охорони села Озерне, які продемонстрували свою майстерність, методи та прийоми гасіння пожежі. Учні 10-11 класів показали навички евакуації та надання першої домедичної допомоги постраждалим.

Також, з учнями 5-11 кл. був проведений загальношкільний Квест «Запобігти. Допомогти. Врятувати», кінцевим результатом якого було знаходження кожним класом вибухового пристрою (міни) на подвір’ї закладу.

В рамках Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності та Цивільного захисту  «Щоб не трапилось біди, обережним будь завжди», також організовано участь  учнів та вчителів у веб-квесті «Мінна безпека» за отриманим посиланням від заступника директора з навчально-виховної роботи Чудіна О.Г. https://vseosvita.ua/webquest/start/s/16528/137894-d54448bf

Класні керівники 1-11 кл. провели з учнями виховні години на тематику «Щоб не трапилось біди, обережним будь завжди», повторні інструктажі з БЖД з обов’язковим підписом учнів «Правила поведінки в умовах надзвичайних ситуацій воєнного характеру: при хімічних атаках, артилерійських обстрілах, при виявлені підозрілих та вибухонебезпечних предметів. Профілактика радіаційного ураження. Дотримання правил безпеки під час повітряної тривоги».

Більше фото за посиланням:

ttps://www.facebook.com/groups/ozzso/permalink/996437975543104/

Comments:
Only authorized users can leave comments.