Атестація педагогічних працівників у 2021/2022 навчальному році

ІЗМАЇЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ОЗЕРНЯНСЬКИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ СВІТИ

НАКАЗ

№ 142/О                                                                                                                                 08.10.2021 р.

Про атестацію педагогічних працівників

у 2021-2022 навчальному році

Відповідно до Законів України «Про освіту» (ст.50), «Про повну загальну середню освіту» (ст.48), згідно з Типовим положенням про атестацію педагогічних працівників України, затвердженим наказом Міністерства освіти України від 06 жовтня 2010 року №930 зі змінами затвердженими наказом МОН України від  08.08. 2013 р.№ 1135 і зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 16.08.2013 року за № 1417/2394  з метою стимулювання цілеспрямованого безперервного підвищення рівня професійної компетентності педагогічних працівників, росту їх професійної майстерності, відповідальності за результати навчання і виховання, забезпечення об’єктивності в оцінюванні роботи педагогічних працівників, підвищення відповідальності за результати навчання і виховання, забезпечення соціального захисту компетентної педагогічної праці

НАКАЗУЮ:

Провести чергову атестацію педагогічних працівників закладу:
  1. Арнауту Марії Петрівні, вчителю молдовської мови та інтегрованого курсу літератури, на підтвердження відповідності раніше присвоєній категорії «спеціаліст вищої категорії» та звання «Старший вчитель».

2. Запорожан Риті Олександрівні, вчителю інформатики, на підтвердження відповідності раніше присвоєній категорії «спеціаліст вищої категорії» та звання «Старший вчитель».

3. Гойчу Федіру Парфентійовичу, вчителю фізичної культури та Захисту України, на підтвердження відповідності раніше присвоєній категорії «спеціаліст вищої категорії».

4. Морару Ніні Олександрівні, вчителю початкових класів, на підтвердження відповідності раніше присвоєній категорії «спеціаліст вищої категорії».

5. Морару Марії Петрівні, вчителю географії, на підтвердження відповідності раніше присвоєній категорії «спеціаліст вищої категорії».

6. Карпової Надії Петрівні, вчителю української мови та літератури, на підтвердження відповідності раніше присвоєній категорії «спеціаліст І категорії».

7. Кроітору Маргариті Миколаївні, вчителю англійської мови, на присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст І категорії».

8. Чудіну Олександру Георгійовичу, вчителю фізичної культури, на присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст І категорії».

9. Чудіній Лідії Костянтинівні, вчителю історії та правознавства, на присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст ІІ категорії».

10. Севастіян Родіці Дмитрівні, вчителю історії та етики, на присвоєння  кваліфікаційної категорії «спеціаліст ІІ категорії».

11. Севастіян Людмилі Леонідівні, вчителю молдовської мови та інтегрованого курсу літератури, на присвоєння  кваліфікаційної категорії «спеціаліст ІІ категорії».

12. Гергі Віоріці Георгіївні, вчителю молдовської мови та інтегрованого курсу літератури, на присвоєння  кваліфікаційної категорії «спеціаліст ІІ категорії».

13. Нікодим Тетяні Петрівні, вчителю фізичної культури, на присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст ІІ категорії».

2. Провести позачергову атестацію педагогічного працівника закладу Кильчик Олені Севастьянівні, вчителя біології та хімії, на присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії» (згідно п.4.7 Положення про атестацію, який передбачає позачергову атестацію педагогічного працівника, який в міжатестаційний період підготував переможців ІІІ етапу всеукраїнських або міжнародних учнівських олімпіад з базових навчальних предметів)
  1. Атестаційній комісії:

1. До 21.10 затвердити план роботи атестаційної комісії.

2. До 01.03 вивчити і визначити рівень педагогічної майстерності, якість проведення уроків, позакласних заходів педагогічних працівників, які підлягають атестації, оформити атестаційні документи.

3. До 24.03 провести засідання атестаційної комісії за підсумками атестації.

2. Виконання наказу покласти на заступника директора з навчально-виховної роботи Тарай В.В.

3. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Директор                                   Оксана ТЕЛЬПІЗ

З наказом ознайомлені      __________ Тарай В.В.

__________ Гойчу Ф. П.

__________ Морару М.П.